Dom ul. Grunwaldzka, Legionowo

Typ: bliźniak
Lokalizacja: ul. Grunwaldzka, Legionowo
Pow. całkowita: 149 m2
Pow. użytkowa: 149 m2
Działka: 375 m2
Cena: 580 000 PLN
Dom ul. Grunwaldzka, Legionowo

Opis:

Budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy z garażami
  4 pokoje, salon z jadalnią, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia, garaż


Budynek mieszkalny składa się z dwóch lokali A i B. W każdym z nich znajdują się 4 pokoje, salon z jadalnią, kuchnia, 2 łazienki, kotłownia i garaż (rzuty do pobrania w załączniku). Do każdego lokalu przynależeć będzie udział w gruncie o powierzchni około 375m2. Budynek znajduje się w cichej i spokojnej okolicy z niską zabudową. Dojazd do nieruchomości stanowi droga utwardzona kostką brukową.  Budynek w stanie deweloperskim: tynki gipsowe, wylewki, rozprowadzone instalacje C.O., wodno - kanalizacyjna, elektryczna. Wszystkie media będą podłączone do budynku tj., woda z sieci miejskiej, kanalizacja miejska, gaz, prąd, siła. Piec i grzejniki. Kostka na podjazdach i wokół budynku. Około 200 m do przystanku autobusowego oraz placówek handlowych. Szkoła w odległości około 900m, do przystanku PKP 700m.

Planowane oddadnie inwestycji do użytkowania to pierwszy kwartał 2016. Zamieszczone zdjęcia przedstawiają stan docelowy budynku.

Galeria

Domy sprzedane

Kontakt

  • ul. Piłsudskiego 10, Legionowo
  • tel. 22 774 19 99
  • tel. kom. 503 18 70 70
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Top