Od 2004 roku zajmujemy się budową domów. Pragniemy być miejscem, które będzie odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Wykonujemy inwestycje nie tylko na terenie Legionowa, ale również całego powiatu legionowskiego. Tworzymy budynki mieszkalne wykorzystując najnowsze technologie oraz solidne, sprawdzone materiały. Wszystkie nieruchomości oddajemy w stanie deweloperskim. Dzięki temu przekazujemy Państwu gotową podstawę do stworzenia takiej aranżacji i klimatu, w którym czują się Państwo najlepiej. Nasza oferta obejmuje zarówno domy wolnostojące, jak i wykonane w zabudowie bliźniaczej. Zadbaliśmy o różnorodność pod każdym względem – zarówno miejsca (centrum miasta, obrzeża, wieś), wykonanego projektu, rozkładu poszczególnych pomieszczeń, jak i wykończenia estetycznego. Gwarantujemy profesjonalnie, wnikliwie przeanalizowaną architekturę oraz najwyższy standard wykonania.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą. W razie pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych odpowiedzi, rozwiejemy ewentualne wątpliwości oraz podzielimy się swoją wiedzą w zakresie budownictwa służąc fachowymi poradami. Wspólnie wybierzemy taki dom, który w pełni spełni Państwa oczekiwania oraz stanie się spełnieniem najskrytszych marzeń. Gwarantujemy utrzymanie wysokiego poziomu usług na każdym poziomie trwania współpracy – od pierwszej rozmowy, aż do osiągnięcia Państwa zadowolenia. Serdecznie zapraszamy!


Domy Olszewnica Stara ul. Wiejska

Domy Olszewnica Stara ul. Wiejska

Typ: wolnostojący
Lokalizacja: Olszewnica Stara ul. Wiejska 23H
Pow. całkowita: 122,73 m2
Pow. użytkowa: 122,73 m2
Działka: 756 m2
Stan: deweloperski
Cena: 750 000PLN
Dom Olszewnica Stara ul. Wiejska 21C

Dom Olszewnica Stara ul. Wiejska 21C

Typ: wolnostojący
Lokalizacja: Olszewnica Stara ul. Wiejska 21C
Pow. całkowita: 164,92 m2
Pow. użytkowa: 144,03 m2
Działka: 655 m2
Stan: deweloperski
Cena: 899 000PLN

Domy sprzedane

Kontakt

  • ul. Piłsudskiego 10, Legionowo
  • tel. 22 774 19 99
  • tel. kom. 503 18 70 70
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Top