Od 2004 roku zajmujemy się budową domów. Pragniemy być miejscem, które będzie odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Wykonujemy inwestycje nie tylko na terenie Legionowa, ale również całego powiatu legionowskiego. Tworzymy budynki mieszkalne wykorzystując najnowsze technologie oraz solidne, sprawdzone materiały. Wszystkie nieruchomości oddajemy w stanie deweloperskim. Dzięki temu przekazujemy Państwu gotową podstawę do stworzenia takiej aranżacji i klimatu, w którym czują się Państwo najlepiej. Nasza oferta obejmuje zarówno domy wolnostojące, jak i wykonane w zabudowie bliźniaczej. Zadbaliśmy o różnorodność pod każdym względem – zarówno miejsca (centrum miasta, obrzeża, wieś), wykonanego projektu, rozkładu poszczególnych pomieszczeń, jak i wykończenia estetycznego. Gwarantujemy profesjonalnie, wnikliwie przeanalizowaną architekturę oraz najwyższy standard wykonania.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą. W razie pytań – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych odpowiedzi, rozwiejemy ewentualne wątpliwości oraz podzielimy się swoją wiedzą w zakresie budownictwa służąc fachowymi poradami. Wspólnie wybierzemy taki dom, który w pełni spełni Państwa oczekiwania oraz stanie się spełnieniem najskrytszych marzeń. Gwarantujemy utrzymanie wysokiego poziomu usług na każdym poziomie trwania współpracy – od pierwszej rozmowy, aż do osiągnięcia Państwa zadowolenia. Serdecznie zapraszamy!


Dom Legionowo, ul. Artura Grottgera 14C

Dom Legionowo, ul. Artura Grottgera 14C

Typ: bliźniak
Lokalizacja: Legionowo ul. Artura Grottgera 14C
Pow. całkowita: 77,46 m2
Pow. użytkowa: 77,46 m2
Działka: 110 m2
Stan: deweloperski
Cena: 515 000PLN
Domy Olszewnica Stara ul. Wiejska

Domy Olszewnica Stara ul. Wiejska

Typ: wolnostojący
Lokalizacja: Olszewnica Stara ul. Wiejska
Pow. całkowita: 122,73 m2
Pow. użytkowa: 122,73 m2
Działka: 700 m2
Stan: deweloperski
Cena: 545 000PLN
Dom Legionowo, ul. Stefana Batorego

Dom Legionowo, ul. Stefana Batorego

Typ: lokal
Lokalizacja: Legionowo ul. Stefana Batorego
Pow. całkowita: 67,43 m2
Pow. użytkowa: 67,43m2
Działka: 123 m2
Stan: deweloperski
Cena: 440 000PLN

Domy sprzedane

Kontakt

  • ul. Piłsudskiego 10, Legionowo
  • tel. 22 774 19 99
  • tel. kom. 503 18 70 70
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Top