Dom Legionowo, ul. Bolesława Chrobrego

Typ: wolnostojący
Lokalizacja: Legionowo, ul. Chrobrego
Pow. całkowita: 133,22 m2
Pow. użytkowa: 133,22 m2
Działka: 471 m2
Cena: 750 000 PLN
Dom Legionowo, ul. Bolesława Chrobrego

Opis:

Dom jednorodzinny wolnostojący
4 pokoje, salon z kuchnią, łazienka, wc, garderoba, dwa schowki.

Budynek wolnostojący w sąsiedztwie nowych domów. Na parterze znajdują się następujące pomieszczenia: gabinet, kuchnia z salonem, hol, garderoba, wc i schowek, natomiast na piętrze znajdują się trzy sypialnie,  łazienka, hol i schowek. Bardzo dużym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja gdyż znajduje się praktycznie w centrum miasta. Bardzo bliska odległość do tacji PKP, SKM oraz przystanków komunikacji miejskiej i podmiejskiej ok 1,3km. Do szkoły i przedszkola ok 500m. 

Budynek w stanie deweloperskim: wybudowany z porothermu + ocieplenie styropianem, tynki wewnętrzne maszynowe, wylewki, rozprowadzone instalacje C.O., wodno - kanalizacyjna, elektryczna, gazowa. Z zewnątrz budynek całkowicie wykończony, podjazd do nieruchomosci wyłożony kostką brukową. Media miejskie doprowadzone do budynku. W załaczniku znajdują się rzuty parteru i poddasza oraz projekt zagospodarowania terenu.

"Niniejsze wizualizacje mają charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu mogą ulec zmianom w trakcie realizacji inwestycji"

Galeria

Zestawienie budynków

Lp.Oznaczenie domuPow. domuPow. działkiCenaStatus
1 budynek nr 1 133,22 m2 471 m2 750 000 PLN sprzedany

Domy sprzedane

Kontakt

  • ul. Piłsudskiego 10, Legionowo
  • tel. 22 774 19 99
  • tel. kom. 503 18 70 70
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Top